Przetwórnia ryb

Hurtownia ryb BALTIMER mieszcząca się w Sławnie to nowoczesna placówka, która poza ofertą handlową, świadczy również usługi z zakresu przetwórstwa rybnego. Każdego dnia dokładamy wszelkich starań, aby w stu procentach odpowiadać na potrzeby Klientów, proponując im pyszne ryby rozmaitych gatunków oraz usługi wykonywane na najwyższym poziomie. Dzięki takiemu podejściu udało nam się nawiązać trwałe relacje biznesowe z wieloma Klientami, zarówno w Polsce, jak i całej Europie.

Przetwórnia ryb w doskonałej lokalizacji – całe wybrzeże w zasięgu ręki!

Dzięki temu, że mieścimy się w centralnej części polskiego wybrzeża, mamy bezproblemowy dostęp do znaczących portów rybackich oraz – korzystając z sieci autostrad – głównych węzłów logistycznych w kraju, jak np. Poznań, Kraków, Katowice, Bydgoszcz, czy Warszawa. Takie położenie sprawia, że transport ryb z naszej przetwórni nie stanowi żadnego problemu i odbywa się w stosunkowo szybkim tempie.

Zdrowe ryby gwarancją pyszne smaku

Zależy nam, aby Klient był zadowolony z jakości produktu, dlatego oferujemy wyłącznie ryby pochodzące ze źrodeł charakteryzujących się zrównoważonym rozwojem. Zarówno gatunki słodkowodne, jak i gatunki morskie pozyskujemy od sprawdzonych dostawców. Gwarantujemy, że ryby zakupione w naszej hurtowni są zdrowe i smaczne.

Oferta przetwórstwa rybnego – zachęcamy do kontaktu z przetwórnią ryb BALTIMER

W naszej przetwórni ryb pracujemy z takimi gatunkami jak dorsz, łosoś, turbot, okoń, sandacz i wiele innych. Na Twoje życzenie przygotujemy filety, tusze, a także porcje o określonej wadze. Proponujemy również usługę filetowania w wyjątkowo korzystnej cenie. Jeżeli masz jakiekolwiek pytania – skontaktuj się z nami, a zaprezentujemy Ci pełen pakiet świadczonych usług, a także przedstawimy dopasowaną ofertę. Współpracujemy z Kontrahentami z Wrocławia, Lublina, Warszawy, Poznania, Katowic oraz pozostałych miast Polski, jak również z zagranicznymi firmami. Zapraszamy – przetwórnia ryb BALTIMER to gwarancja najwyższej jakości.