Praca

Nasz zakład stale się rozwija, dlatego oferujemy zainteresowanym osobom pracę w Sławnie. Obecnie poszukujemy osób na stanowisko: fileciarz ryb

Osoba na stanowisku fileciarz ryb powinna być dokładna i sprawnie posługiwać się nożem. Ważnym atutem będzie dobra organizacja pracy, komunikatywność i umiejętność pracy w zespole. Mile widziane będą osoby, które posiadają doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

Obowiązki:
– ręczna obróbka ryb
– inne prace przy produkcji

Wymagania:
– pozytywne nastawienie do wykonywanych obowiązków
– dyspozycyjność
– elastyczne podejście do czasu pracy
– umiejętności manualne
– ważna książeczka SANEPIDU

Oferujemy:
– przyuczenie do wykonywanej pracy
– umowę o pracę
– płatne urlopy
– ubezpieczenie
– atrakcyjne warunki finansowe uzależnione od wyników pracy
– terminowo wypłacane wynagrodzenie

Szukasz pracy w Sławnie i spełniasz wskazane wymagania? Jesteś zainteresowany naszą ofertą pracy w Sławnie na stanowisku fileciarz ryb? Jeśli tak – prześlij nam swoje CV, a my skontaktujemy się z Tobą. Zachęcamy do współpracy!