Hurtownia ryb

Prowadzisz restaurację i potrzebujesz regularnych dostaw łososia, dorsza lub sandacza? Szukasz przedsiębiorstwa świadczącego profesjonalne usługi filetowania? A może myślisz o nawiązaniu współpracy z renomowaną hurtownią rybną? Jeśli tak – dobrze trafiłeś! Jesteśmy firmą ze Sławna specjalizującą się w przetwórstwie oraz sprzedaży zarówno ryb morskich, jak i słodkowodnych. Oferujemy wyłącznie najwyższej jakości produkty, o czym przekonało się już sporo naszych odbiorców z wielu miast Polski tj. Bydgoszcz, Katowice, Kraków, Poznań, Lublin, Warszawa czy Wrocław. Teraz pora na Ciebie!

Baltimer – hurtownia ryb na miarę Twoich potrzeb

Jako specjaliści w zakresie przetwórstwa rybnego dokładamy wszelkich starań, aby oferowane przez nas produkty charakteryzowały się najwyższą jakością. Dlatego też karmimy ryby najlepszym dostępnym na rynku pokarmem – wszystko po to, aby były nie tylko zdrowe, ale również smaczne i pysznie wyglądające. Dzięki temu na współpracę z naszą hurtownią zdecydowało się już wiele przedsiębiorstw z niemal każdego zakątka Polski – Wrocławia, Warszawy, Poznania, Lublina, Krakowa, Katowic czy Bydgoszczy.

Dorsze, łososie, okonie i wiele więcej – postaw na ryby prosto od producenta!

Prowadząc hurtownię ryb, skupiamy się nie tylko na jakości proponowanych przez nas produktów, ale również na profesjonalnej obsłudze Klientów. To właśnie dla nich przygotowaliśmy szeroką ofertę – tak, aby każdy znalazł coś dla siebie. Dlatego też dysponujemy m.in. świeżymi dorszami, łososiami, turbotami, okoniami, sandaczami oraz innymi rybami słodkowodnymi. Świadczymy także profesjonalne usługi filetowania. Tym sposobem możemy sprostać oczekiwaniom nawet naszym najbardziej wymagającym odbiorcom.

Baltimer – hurtownia ryb znana w całej Europie

Zarówno dzięki świadczeniu usług na najwyższym poziomie, jak i wysokiej klasy produktom, współpracujemy z dziesiątkami przedsiębiorstw z wielu różnych branż. W kraju obsługujemy sporo firm z takich miast jak Katowice, Bydgoszcz, Kraków, Lublin, Poznań, Warszawa czy Wrocław. Nasza hurtownia ryb jest znana jednak nie tylko w Polsce, ale również na terenie całej Europy. Dwa razy w tygodniu organizujemy bowiem transporty m.in. do Danii czy Francji. Fakt ten stanowi doskonałą rekomendację prowadzonej przez nas działalności. Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą – zapraszamy do kontaktu!